Tieniaca technika

Žalúzie, rolety, siete proti hmyzu

Objednajte si bezplatnú obhliadku u Vás doma.

Tieniaca technika – Žalúzie, rolety, siete proti hmyzu

Ponúkame Vám taktiež bezplatné zameranie a následné dodanie tieniacej techniky vrátane montáže, ako sú interiérové horizontálne a vertikálne žalúzie, roletky deň/noc, okenné siete proti hmyzu a ďalšie typy podľa vašich predstáv.

Interiérové horizontálne žalúzie

Interiérové horizontálne žalúzie sú najbežnejšia a najekonomickejšia interiérová tieniaca technika, ktorá efektívne zatieňuje interiér pred slnečným žiarením. Sú prakticky vhodné pre všetky typy plastových, hliníkových a drevených okien.

Roletky Deň/Noc

Roletky Deň/Noc sú vďaka svojmu vzhľadu trendový výrobok, ktorý zútulní váš domov svojou eleganciou a luxusným prevedením. Sú vhodné do moderných čí zrekonštruovaných domov a bytov. Poskytujú plynulú reguláciu svetla. Ich obrovskou výhodou je, že si nevyžadujú žiadnu údržbu, alebo čistenie. Povrch látky je antistatický, vďaka čomu zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachu.

Interiérové vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú praktickým a elegantným riešením pre riadenie svetla a súkromia vo vašich miestnostiach. Tieto žalúzie sú charakterizované vertikálnymi lamelami, ktoré sa otáčajú alebo presúvajú na strane, aby sa prispôsobili vašim potrebám.

Látkové žalúzie

Látkové žalúzie sú elegantným a funkčným riešením pre reguláciu svetla a súkromia vo vašich miestnostiach. Tieto žalúzie kombinujú pôvab látky s praktickými výhodami, ktoré ponúkajú.

Plissé rolety

Plissé sú jedinečnou a univerzálnou ochranou pred slnkom vo vašom príbytku a zároveň zabezpečujú dostatok súkromia. Roleta sa skladá z plisovanej látky v prevedení rôznych odtieňov farieb. Sú jednoducho ovládateľné a majú širokú flexibilitu v nastavení polohy pre tienenie. Vďaka širokej variabilite tvarov sú takisto vhodné na zatienenie zimných terás.

Exeriérové žalúzie

Vonkajšie žalúzie vám umožnia zastaviť slnečné lúče skôr, ako sa dostanú k oknám. Naklápaním lamiel zabezpečíte ako vetranie, tak aj reguláciu množstva svetla v interiéri. Vonkajšie žalúzie fungujú vo dne aj v noci, chránia vaše súkromie a vytvárajú príjemné rodinné prostredie.

Exteriérové rolety

Vonkajšie hliníkové rolety majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti. V zatvorenom stave vytvoríte bariéru, ktorá neprepustí teplo v lete ani chlad v zime k oknu a tým ani do interiéru.

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu predstavujú efektívne a prirodzené riešenie ochrany proti vniknutiu dotieravého hmyzu do vášho interiéru, pričom nebránia výhľadu smerom von. Konštrukcia siete je vyrobená z hliníka. K dispozícii sú v mnohých prevedeniach, ako napr. pevné, pántové, rolovacie a plisé na okná aj dvere.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulár a objednajte si bezplatnú obhliadku u Vás doma.